Masz problemy? Pomożemy! Napisz do nas... Wyślij
Logo
 
Bądź na bieżąco!
Zapisy

Obecnie trwa nabór na XXVI rok szkolny! Czekamy na Ciebie!


Rekrutacja studentów
Rekrutacja profesorów

Gryfoni
Puchoni
Krukoni
Ślizgoni
Profesorowie

Profesorowie: 14
Uczniowie: 103
Slytherin: 26
Ravenclaw: 25
Hufflepuff: 23
Gryffindor: 29
Wprowadzenie

Jak wejść na chat?!

Jak się zapisać?

Wystarczy zarejestrować konto użytkownika, a następnie zalogować się i wypełnić formularz zapisu zależny od tego, czy chcesz zostać uczniem czy nauczycielem

Czy to darmowe?

Tak! SMiC Hogwart to forma rozrywki, tak dla Was jak i dla nas, dlatego wszystko tutaj dostępne jest za darmo!

Potrzebuję pomocy! Co teraz?

Po pierwsze - nie panikuj i nie wymiękaj. Wszystko to z początku z pewnością wyda Ci się bardzo skomplikowane, ale gwarantujemy, że jeśli poświęcisz trochę czasu - spodoba Ci się. A jeśli masz pytanie, przeczytaj dział Pomoc lub zapytaj na Forum.

Plan na dzisiaj
Klasa I

Na dzisiejszy dzień nie zaplanowano żadnych zajęć!

Dzisiejsze zastępstwa:
Brak dostępnych zastępstw
Reklama
Spotkanie Ślizgonów
Slytherin

"A przebiegły jak wąż Slytherin wspiera żądnych władzy i ambitnych."

Cudowni Ślizgoni! 

Tego roku ponownie nasza niesamowita dyrekcja mi zaufała i powierzyła opiekę nad domem Salazara Slytherina. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu, więc radujmy się wspólnie na najbliższym spotkaniu! Jako absolwentka Slytherinu w tej szkole wiem, że jesteśmy najlepsi, a nasza wspaniałość przejdzie do historii. Na zebraniu omówimy wiele kwestii dla nas ważnych, między innymi jak sprytnie omamić resztę szkoły. 

Przechodząc do konkretów, zapraszam Was w piątek (tj. 2016-10-21) o godzinie 21:00 do naszego pokoju wspólnego (/join slytherin_smic). 

Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa, a wszelkie usprawiedliwienia kierujcie na moją sowę (victorie.veilleur@gmail.com) lub ewentualnie kominek (gg: 18635744). 

ŚLIZGONI PO PUCHAR!

Całuję gorąco, 
prof. Victorie Veilleur

Spotkanie Krukonów!
Ravenclaw

"A może w Ravenclawie zamieszkać wam wypadnie .
Tam płonie lampa wiedzy, tam mędrcem będziesz snadnie!"

 

Krukoni!

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie domu, które odbędzie się już w ten piątek (21.10) o godz. 21:00 w naszym dormitorium (ravenclaw_smic). Omówimy na nim najważniejsze sprawy organizacyjne, a także wybierzemy prefektów.  

Obecność obowiązkowa!

Jeżeli ktoś z Was nie może dotrzeć, proszę o informację drogą mailową (kamalasundarin@gmail.com) lub poprzez chat.

 

Do zobaczenia,
prof. Naija Kamalasundari

Spotkanie domu Hufflepuff
Hufflepuff

Drodzy Puchoni,

jest mi niezmiernie miło, że dyrekcja powierzyła mi opiekę nad tak cudownym domem jak wasz! Jesteśmy w pierwszym tygodniu nauki, jeszcze dobrze się nie znamy, więc z tej okazji chciałbym bardzo serdecznie zaprosić was na pierwsze spotkanie Hufflepuffu, na którym poruszone zostaną najważniejsze kwestie związane ze szkołą. Liczę na waszą obecność, wszelkie absencje możecie kierować do mnie na czacie bądź poprzez sowę (chaz.riley69@gmail.com).

Czekam na was w naszym dormitorium (hufflepuff_smic), zaraz po czwartkowych zajęciach, czyli o godz. 2100.

Gorąco zapraszam,

prof. Chaz Riley

Spotkanie Gryfonów
Gryffindor

Najukochańsi Gryfoni!

W tym roku po raz kolejny przypadł mi zaszczyt opieki nad dumnym domem Godryka Gryffindora. Chciałabym was wszystkich oficjalnie przywitać w najlepszym domu w całej szkole, dlatego zapraszam Was na spotkanie domu. Będzie to luźne spotkanie przy herbatce, gorącej czekoladzie  i ciasteczkach, na którym otrzymacie nie tylko garść pożytecznych informacji, ale również poznamy się lepiej i zaplanujemy nasz otrzęsinowy plan. Spotkanie zaplanowałam na najbliższy czwartek (20.10.2016r.) o godzinie 21:00, czyli zaraz po waszych lekcjach w naszym dormitorium (GRYFFINDOR_SMIC). Gdyby ktoś nie mógł się pojawić prosiłabym o wiadomość na stronie lub maila S-Green@wp.pl. Ponadto, chciałabym byście wiedzieli, że również przed spotkaniem jestem do waszej pełnej dyspozycji.

Całuje, ściskam i pozdrawiam! 

prof. Sandra Green

Konkurs - OnMS
Olimpiady i Konkursy

Drodzy uczniowie!

Rok szkolny ruszył pełną parą, dlatego czas na konkurs z OnMS. Przygotowałem wykreślankę, w której musicie znaleźć 15 nazw magicznych stworzeń. Za każde dobrze odgadnięte zwierzę dostaniecie 2 punkty. Czas macie do piątku (21.10) do 22:00

WYKREŚLANKA

Pozdrawiam!

prof. Nicolas Wand 

Organizacja na zajęciach Historii Magii
Historia Magii

Drodzy Uczniowie,

witam Was serdecznie w nowym roku szkolnym. Tym razem mam zaszczyt uczyć Was Historii Magii. Pragnę, aby współpraca między nami układała się jak najlepiej,dlatego przekazuje Wam krótką organizację pracy na zajęciach.

Więcej informacji znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Z poważaniem,
prof. Ethan Harvey

Najważniejsze informacje po rozpoczęciu
Od Dyrekcji

Droga Społeczności SMiC Hogwart!

Czas najwyższy na garść informacji.

1) Opiekunowie, prefekci oraz prefekci naczelni.

Na rozpoczęciu XXVI roku szkolnego zostali ogłoszeni następujący opiekunowie:

Opiekunowie mają obowiązek zorganizować spotkanie domu do piątku włącznie i wyznaczyć na nim dwóch prefektów. Wiadomość powinna zostać wysłana do godz. 23:59, 21.10.2016 r. na e-mail dyrekcji(dyrekcjasmich@gmail.com). Spośród prefektów zostaną wyłonieni prefekci naczelni, a ich ogłoszenie odbędzie się już w niedzielę na Otrzęsinach!

Uczniowie! Pamiętajcie, że możecie się zwrócić do opiekunów z każdym problemem! 

2) Otrzęsiny. Rada pedagogiczna.

Otrzęsiny Klasy Pierwszej odbędą się w niedzielę(23.10.2016 r.) o godz. 18:00 w Wielkiej Sali(wielka_sala_veni). Każdy dom jest proszony o przygotowanie maksymalnie 10-minutowej scenki go opisującej.

W związku z tym nauczyciele są proszeni o zebranie się tłumnie na radzie pedagogicznej w środę, tj. 19.10 o godz. 21:00 w Gabinecie Dyrekcji(gabinet_dyra_veni). Wszelkie usprawiedliwienia należy kierować na e-mail dyrekcji(dyrekcjasmich@gmail.com). Na radzie wspomnimy również o Waszych prawach i obowiązkach - przyjdźcie koniecznie.

3) Nieobecności, Wielka Sala, forum szkoły oraz reklama.

Przypominamy, że wszyscy uczniowie mogą dodawać nieobecności do Skrzydła Szpitalnego! Jest to bardzo wygodne, a za zgłoszenie absencji otrzymacie 1 punkt za każdą usprawiedliwioną nieobecność!

Ponadto, polecamy każdemu zapoznanie się z funkcjami, jakie oferuje panel ucznia, a także zachęcamy wszystkich do przesiadywania w czasie wolnym w naszej Wielkiej Sali. Czekają tam na Was świetni ludzie, z którymi możecie porozmawiać, czy też szkolny bot, który swoimi funkcjami umili Wam czas.

Co więcej, zachęcamy do aktywności na naszym szkolnym forum, gdyż to wspaniała odskocznia od czatowej codzienności! Zachęcamy również wszystkich do dalszego reklamowania szkoły. Wszelkie działania w tym kierunku zostaną nagrodzone po przedstawieniu ich członkom dyrekcji.

4) Stażyści. Klasa trzecia.

Już w ten piątek w Gabinecie Dyrekcji(gabinet_dyra_veni) o godz. 17:00  odbędzie się pierwsze zebranie stażystów. Obowiązkowo muszą się na nim pojawić: uczniowie klasy III, opiekunowie stażu oraz mentorzy. Liczymy na wysoką frekwencję, gdyż zostaniecie zapoznani z zasadami stażu.

Przypominamy, że uczniowie klasy III mogą uczęszczać na dowolne lekcje klasy II i zdobywać na nich punkty. Mogą także zdobywać oceny, a na koniec roku napisać egzamin na poziomie podstawowym z przedmiotów pozastażowych.

5) Merlin.

Nowymi redakcja naszej szkolnej gazety "Merlin" w składzie: prof. Agnieszka Anderson-Grey oraz prof. Victorie Veilleur poszukują redaktorów! Wszyscy chętni powinni się do nich zgłosić. Niedługo zostanie również wyznaczony termin pierwszego spotkania redakcji! Oczekujcie informacji!

6) Gratyfikacje - rozpoczęcie.

Punkty przyznane na rozpoczęciu możecie zobaczyć w rozwinięciu newsa. W weekend oczekujcie także podsumowania pracy profesorów(ciche przypomnienie o nadrobieniu zaległości).

Pytania dotyczące funkcjonowania szkoły
W razie jakichkolwiek pytań pisz na e-mail dyrekcji(
dyrekcjasmich@gmail.com) pisz na GG(28326276) lub wysyłaj wiadomości na stronie(jeśli jesteś już zarejestrowana/y!).
Jak się zapisać? - Informacje odnajdziesz klikając [
TUTAJ]!
Jak wejść na czat? - Informacje odnajdziesz klikając [
TUTAJ]!

_____________________________________________________________

 

Pod "czytaj więcej" znajduje się punktacja za zabawy po rozpoczęciu roku szkolnego.

 

Z wyrazami uwielbienia,
dyr. Jasper McCarthy oraz wicedyr. Kari Salvatore

Pierwsze spotkanie Klubu Pojedynków!
Klub Pojedynków

Witajcie!

Dzisiaj (17.10.2016) o godzinie 20:40 odbędzie się pierwsze, w tym roku, spotkanie Klubu Pojedynów. Spotykamy się w sala_lekcyjna_1_smic. Chcialbym abyście przed spotkaniem sciągneli sobie odpowiedni program (ICeQ 5.05), który będzie potrzebny na zajęciach. Link do pobrania go znajduje się TUTAJ.
Zapraszam wszystkich uczniów i pracowników szkoły, do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Black Sone

 

Reklama
Nasz Facebook
Terminarz

2016-10-21, 17:00
D Z I S I A J !
Spotkanie stażystów w gabinet_dyra_veni. [STAŻYŚCI, OPIEKUNOWIE STAŻU, MENTORZY]
2016-10-21, 21:00
D Z I S I A J !
[R] Spotkanie domu w RAVENCLAW_SMIC
2016-10-21, 21:00
D Z I S I A J !
[S] Spotkanie Ślizgonów w SLYTHERIN_SMIC!
2016-10-21, 23:59
D Z I S I A J !
[PROF] Termin wysłania prefektów. [OPIEKUNOWIE]
2016-10-23, 18:00
Otrzęsiny Klasy Pierwszej w Wielkiej Sali(wielka_sala_veni)!
[Zobacz wszystko]
Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wielka Sala

Wielka Sala to miejsce spotkań, zabawy. Jest przeznaczone do integracji społeczności szkolnej.

/join Wielka_Sala_Veni

W Wielkiej Sali znajduje się osób.